ABSOLVENTI POZOR - MOŽNOST NAKOPNOUT KARIÉRU | CHOMTUOV

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
113-18-408124
Popis pozice

Co Vás čeká

  • Absolvovat školení interní/externí pro Technika kvality – Metrologa v

elektronickém/elektromechanickém prostředí.

  • Poskytovat podporu pro výrobu, inspekci, oddělení nákupu a engineeringu.
  • Aktivně prosazovat a podporovat aktivity týkající se vývoje, aplikace a udržování standardů kvality v

rámci procesů firmy.

  • Pomáhat inženýrovi QA a manažerovi kvality při zavádění, implementaci a udržování systému

managementu kvality.

  • Zavádění metrologického řádu.

Klíčové odpovědnosti

  • Navrhování metrologického řádu s respektováním specifik organizace, právních a jiných předpisů.

Dozor nad dodržováním metrologického řádu.

  • Zpracování měřicích a kalibračních postupů.
  • Zajišťování odborných stanovisek při nákupu nových měřidel.
  • Příjem, kontrola a evidence měřidel.
  • Provádění kategorizace měřidel a jejich značení evidenčními znaky.
  • Zabezpečování kalibrace a ověřování měřidel (interně či externě).
  • Navrhování měřidel k likvidaci.
  • Provádění statistických výpočtů spjatých s měřícími systémy a požadavky na reprodukovatelnost a

opakovatelnost měření či poznání nejistot měření.

Další odpovědnosti

  • Podpora při analýzách a řešení neshod a nápravných opatření v oblasti metrologie.
  • Školení zaměstnanců v používání měřidel.
  • Zajišťování interního poradenství pro pracovníky organizace v oblasti měření.
  • Pomáhat zlepšovat procesy a procedury.
  • Asistovat při dalších činnostech oddělení kvality.
Požadavky

Požadované znalosti/dovednosti:

  • Počítačová způsobilost Excel, Word & Power Point
  • SolidWorks výhodou
  • Numerická způsobilost
  • Komunikační dovednosti v rámci interních oddělení
  • Proaktivita a motivace
  • Týmový hráč
  • Organizovanost, prokazatelný smysl pro detail a důraz na "správný postup napoprvé a pokaždé"
Benefity
  • velmi přátelská, rodinná atmosféra
  • flexibilní pracovní doba bez pevné složky
  • výroba, kde jsou přesčasy cizí slovo
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • po 1 roce dovolená navíc
  • občerstvení na pracovišti