ACCOUNT SPECIALIST | CENOTVORBA | OBČASNÉ AKVIZICE

Obor
Plný úvazek
Mzda
42 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-23-409033
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš praxi v obchodě a baví tě komunikace s klienty?

Máme pro tebe zajímavou příležitost. Do moderní společnosti, která se zaměřuje na B2B obchod hledáme kandidáta na pozici PARTNERS ACCOUNT CONSULTANT.

Co si pod tím představit?

  • schůzky s obchodními partnery a vyjednávání spolupráce (cenotvorba, akvizice)
  • práce v rámci svěřeného regionu
  • budování vztahů s vlastním portfoliem klientů
  • spolupráce napříč celým týmem
  • zajištění administrativy a reporting (tvorba smluv, zaznamenávání informací do interního systému)
  • účast na klientských akcích
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • praxe na obchodní pozici alespoň 1 rok
  • zkušenost s B2B obchodem
  • angličtina na základní úrovni (alespoň základní komunikace a schopnost domluvit se)
  • ŘP sk. B

Celkem 25 dní dovolené + za každý odpracovaný rok den volna navíc

3 sick/wellness days a narozeninový den volna

Služební automobil i k soukromým účelům

Multisport karta

Příspěvek na penzijní připojištění až 24 000 Kč/rok

Příspěvek na stravování (stravenková karta)

Individuální vzdělávací plán

Sportovní a teambuildingové akce

Příjemné pracovní prostředí

Zvýhodněné SIM karty

Zvýhodněné tankovací karty pro soukromé užití

Občerstvení v kanceláři a další zajímavé benefity