ADMINISTRATIVA s AJ | OBCHOD| JIHLAVSKO | AŽ 40 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
138-1-408771
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Velice dobrá angličtina, kterou využiješ každý den!

Komunikace se zákazníky a partnery - denně!

Marketingová činnost!

Podpora obchodního týmu!

Zní to pro TEBE LÁKAVĚ? ČEKÁME NA TVŮJ ŽIVOTOPIS.

Tvoje náplň práce bude:

  • denní komunikace se zákazníky a obchodními partnery
  • podpora zahraničního obchodního týmu
  • příjem objednávek, jejich zpracování, vedení příslušné dokumentace
  • zajištění přepravy zásilek, administrativní úkony spojené se clem
  • ostatní dle pokynů nadřízených
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • AJ na úrovni pro denní komunikaci, druhý jazyk VÝHODA
  • zkušenosti v administrativě nebo přímo jako referent obchodního oddělení / zákaznického servisu JSOU VÍTÁNY
  • komunikativní osobnost, příjemné vystupování
  • dobrá znalost MS Office
  • základy pro práci s ERP a CRM systémy
  • pečlivost, samostatnost, chuť učit se novým věcem
Benefity
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijko
  • příspěvek na stravování
  • ostatní odměny a bonusy (životní jubilea, apod.)
  • odborné a jazykové vzdělávání