ADMINISTRATIVA VE VÝROBĚ | AŽ 40 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-1-407469-1
Popis pozice

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, který by se chtěl zapojit do přípravy výroby.

Máte SŠ vzdělání a můžete o sobě říci, že jste organizačně zdatný/á? Pracoval/a jste někdy na obdobné pozici ve výrobě? Vyznáte se ve výkresové dokumentaci a dorozumíte se alespoň na základní úrovni německy?

A co by vás u nás čekalo:

  • Zpracování dokumentace pro výrobu (rozměry, výkresy, veškerá specifikace z vývoje)
  • Evidence podkladů pro výrobu
  • Kalkulace výrobků a polotovarů
  • Spolupráce napříč odděleními
  • Správa kmenových dat

Pokud vás výše uvedené zaujalo, tak určitě neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Základní znalost NJ
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Technická zdatnost, organizační schopnosti
  • MS Office
  • Práce na 1 nebo 2 směny
Benefity
  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na stravování + závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce