ADMINISTRATIVNÍ PODPORA TÝMU - až 42 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 42 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
13-1-409022
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte administrativní zkušenosti a jste týmový hráč? Mluvíte plynně anglicky? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti s nadstandardními benefity? Pak nám zašlete svůj životopis!

Hledáme kandidáty na pozici ADMINISTRATIVNÍ PODPORA TÝMU, kteří budou mít na starost jak všeobecnou administrativní činnost, tak odborné bankovní činnosti - vše samozřejmě po kompletním zaučení.

Náplní Vaší práce bude zejména:

  • Skenování dokumentace;
  • Vyhledávání informací z veřejně přístupných zdrojů
  • Třídění a archivace souboru klienta;
  • Administrativní úkoly;
  • Částečná spolupráce na projektech;
  • Evidence přijatých dokumentů;
  • Návštěvy klientů (distribuce dokumentů/fyzická identifikace).

Lokalita: Praha - Pankrác

Nástup: ihned

Mzda: 40 - 42 000 Kč/měsíc

Požadavky
  • Vysokoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického nebo finančního směru;
  • Plynulá angličtina;
  • Uživatelská orientace v oblasti IT - např. v nových aplikacích;
  • Velmi dobrá znalost MS Office;
  • Orientace na klienta;
  • Velmi dobré verbální a písemné komunikační schopnosti.
Benefity
  • 6 týdnů dovolené
  • 10 sick days/rok
  • stravenkový paušál - 116 Kč /den
  • příspěvek na home office
  • Cafeteria - 1000 Kč/měs .
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Multisport karta