ADVOKÁT/ADVOKÁTKA | PRAHA 1 | KORPORÁTNÍ PRÁVO

Plný úvazek
Mzda
0 Kč
Referenční číslo
19-17-408652-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro významného klienta působícího v oblasti právního a daňového poradenství hledáme nového kolegu na pozici ADVOKÁT/KA!

Náplň práce:

  • komunikace s klienty
  • samostatná práce na zajímavých projektech
  • účast na jednáních
  • návrh konstruktivních řešení
  • korporátní právo a M&A

Forma spolupráce: IČO

Požadavky
  • předchozí zkušenosti v oblasti korporátního práva a M&A
  • pokročilá znalost angličtiny alespoň B2, německý jazyk velkou výhodou!
  • analytické a pragmatické myšlení
  • komunikativnost a cit pro obchodní jednání a komunikaci s klienty
Benefity
  • nadstandardní finanční ohodnocení bez horní hranice
  • flexibilní pracovní doba
  • trvalá spolupráce, marketingová podpora
  • příjemné kancelářské prostory na Praze 1
  • sdílené parkování
  • přátelský kolektiv, firemní teambuildingy
  • možnost dalšího vzdělávání