KOORDINÁTOR ZAKÁZEK | KVALITA | ABSOLVENTI | ČB

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-10-409491
Popis pozice

Strojírenská firma v Českých Budějovicích přijme do svých řad APLIKAČNÍHO TECHNIKA. Pozice je svou povahou vhodná pro ABSOLVENTY strojírenských vysokých škol. Pokud jste organizovaný člověk, nevyhýbáte se komunikaci v angličtině nebo němčině a máte technické znalosti, neváhejte nám zaslat Vaše CVčko! :)

Náplň práce:

  • koordinace zpracování zákaznických reklamací
  • komunikace s odděleném kvality, nákupu a konstrukce
  • tvorba reportů
  • komunikace s mateřskou firmou v anglickém nebo něměckém jazyce
Požadavky
  • VŠ vzdělání – strojírenství (vhodné pro absolventy)
  • alespoň okrajová znalost metodiky 8D, FMEA či statistiky
  • komunikativní aj nebo nj (B2)
  • kvalitní komunikační a prezentační dovednosti
  • ŘP sk. B
Benefity

13. a 14. mzda

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba

jazykové kurzy

dotované závodní stravování (cena oběda 31 Kč)