REFERENT KALKULANT/KA VÝROBY jen ranní

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
30 000 - 33 000 Kč
Referenční číslo
12-18-407675
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zařídíte? Zjistíte? Zapíšete? Zkontrolujete? Nezapomenete?

Pokud máte zkušenosti s administrativními pracemi ve výrobní firmě a podobnými činnostmi ve výrobě, pak se nám určitě ozvěte.

HLEDÁME kolegu-kolegyni do týmu REFRENT/KALKULANT-KA do výrobní firmy nedaleko Prostějova, směrem na Tovačov.

Co práce obnáší?

  • adnimistrativní práce v rámci menší firmy
  • kalkulace výrobních procesů, kontrola dodržování norem
  • vedení obalového konta
  • úzká spolupráce s vedoucím výroby (budete jeho pravá ruka)
  • vyřizování záležitostí nejrůznější povahy v rámci provozu (objedávání materiálu a pomůcek, kontrola a zakládání papírů, příprava podkladů pro vedení atp.)
  • občas koupit chlebíčky a uvařit kafe když šéf nestíhá
  • práce ve 1 směnném provoze od 7-15,30 či ve výjimkách s ohleden na situaci
  • práce převážne v kanceláři,občas nějaká cesta vyřídit něco někam

Nástup ihned, smlouva na HPP dlouhodobě.

Požadavky
  • vyučení nebo maturita
  • práce na PC (Excel, Word)-denní báze
  • organizační schopnosti
  • pečlivost, zodpovědnost,proaktivita
  • energická osoba která nesedí v koutě a nečeká až se jí něco řekne
  • dobrá schopnost komunikace
  • samostatné uvažování
  • dovednost navrhovat řešení
  • angličtina alespoň trochu
Benefity
  • zajímavá a různorodá práce
  • fajn menší kolektiv
  • dovolená 20 dní/rok
  • prémie dle výkonů
  • teplé jídlo/směna za dotovanou cenu