ASISTENT/KA ŘEDITELE

Plný úvazek
Mzda
33 000 - 38 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
20-1-410310
Popis pozice

Podpořte vedení společnosti jako asistent/ka výkonného ředitele!

Umíte plynně anglicky a ideálně i německy? Disponujete spolehlivostí, organizačními schopnostmi a pečlivostí? Jste asertivní?

Tak neváhejte a zašlete nám své CV!

Co bude Vaší náplní práce?

  • poskytování komplexní administrativní podpory managementu společnosti
  • příjem a evidence dokumentů: odpovědnost za příjem, evidenci a kontrolu správnosti dle podpisových vzorů vedoucích pracovníků
  • archivace dokumentů: zodpovědnost za archivaci a správu důležitých dokumentů
  • správa a evidence smluv, objednávek, datových zpráv a plných mocí, včetně jejich kontrolování a aktualizace
  • spolupráce s PR a HR odděleními
  • plánování a organizace porad vedení a následné vypracování zápisů z nich
  • správa kalendáře výkonného ředitele
Požadavky
  • středoškolské vzdělání
  • MS Office
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni min. B2
  • německý jazyk je velkou výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • zodpovědnost a samostatnost
  • pečlivost a cit pro detail
  • časová flexibilita
  • znalost Helios výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • příležitost profesního vzdělávání