AUTOMATIZAČNÍ INŽENÝR | PROJECT MANAGER | PRŮMYSL

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-18-408005
Popis pozice

Hledáme AUTOMATIZAČNÍHO INŽENÝRA!

Jste technicky zdatný a máte praxi s automatizací projektů na mezinárodní úrovni? Dokážete specifikovat výrobní linky pro nové projekty?

Pak hledáme právě Vás!

Vaše role:

  • Specifikace výrobních linek: Zaměřovali by jste se na stanovení technických požadavků a určovali investice pro nové výrobní linky.
  • Spolupráce s dodavateli: Vybírali by jste dodavatele, zajištovali cenu technologie a dodržení termínů.
  • Komunikace se zákazníkem: Ako hlavní článek budete poskytovat technické poradenství a zajištění spokojenosti zákazníka.
  • Tvorba cen výrobků: Angažovali by jste se na kalkulaci nákladů a cenové strategie.
  • Mezinárodní spolupráce: Řídili by jste projekty v České republice a ve Švýcarsku.
Požadavky
  • Středoškolské vzdělání v oboru průmyslové automatizace, strojírenství nebo příbuzném oboru
  • Zkušenosti s vývojem specifikací výrobních linek a průmyslovou automatizací
  • Schopnost jednat s dodavateli a zákazníky, komunikovat a prezentovat v českém a anglickém jazyce
  • Výborné organizační schopnosti a schopnost pracovat v týmu
  • Znalost MS Windows, MS Office, CAD systému a PLC
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 115 Kč
  • Flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Bonusy na kvartální bázi
  • Telefon a notebook k osobnímu užití