AUTOMATIZAČNÍ TESTER | 80 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-16-409367
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s automatickým testováním? Píšeš testy v Seleniu nebo Pythonu?

V tom případě jsi náš člověk!

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do týmu testerů. Aplikace, které testujeme jsou interní, takže budeš v kontaktu i s vývojáři a můžeš pomoci s lepším fungováním aplikací.

Jak bude vypadat pracovní náplň?

  • vývoj testů na základě analýzy
  • analýza problémů a zpracování požadavků na řešení
  • koordinace průběhu testování aplikací
  • reportování výsledků vývojářům
Požadavky
  • zkušenost s psaním automatických testů
  • znalost některého z nástrojů: Selenium, Python, C#, JavaScript, SQL
  • pokud ovládáš TestComplete tak je to velké plus!
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • roční odměny
  • příspěvek na stravování
  • možnost občasné práce z domova
  • občerstvení na pracovišti - čerstvé ovoce a zelenina
  • možnost nákupu firemních produktů za zvýhodněnou cenu
  • kurzy angličtiny a další vzdělávací kurzy
  • firemní akce
  • příměstský tábor pro děti zaměstnanců