BI ANALYTIK | PRAHA 7

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
134-15-408466
Popis pozice

Máš vzdělání technického směru a rád/a by si nastartoval/a svou kariéru v IT?

Pak neváhej a přihlas se na pozici BI Analytik!

Co bude Tvojí náplní práce?

  • budování a provoz vlastního datového skladu
  • nastavování reportingu napříč společností
  • provádění datových analýz s cílem porozumět datům
  • provádění návrhů výsledných řešení – datové vstupy, ETL, Reporty
  • realizace navrhovaných řešení a jejich testování
  • udržování provozu
  • proaktivní práce s interním zákazníkem, včetně zaškolení
Požadavky
  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • znalost SQL
  • zkušenosti s prostředím AZURE, Power BI, OLAP, ETL procesy, DWH
  • analytické myšlení, schopnost vyjednávat a obhájit své řešení
  • dobré komunikační dovednosti, pečlivost, samostatnost
  • předchozí zkušenosti v roli BI analytika vítána
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy
  • 3 sick days
  • stravenky Edenred
  • benefitní program Edenred
  • karta Multisport