Brigáda na oddělení financí | OSTRAVA | 150 Kč/hod

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
150 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
121-1-408193
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nabízíme dlouhodobou spolupráci na cca 2-3 hodiny denně na oddělení financí. Kanceláře máme v centru města, ul. Hornopolní.

Co budete mít na starosti?

  • zpracování příchozí a odchozí pošty (2 hod/den)
  • objednávání kancelářských a čisticích potřeb (1-2 hod/týden)
  • úklid kancelářských prostor (2-3 hod/ týden)

Práce je vhodná pro studenty, maminky na MD, či jako přivýdělek k důchodu.

Požadavky
  • znalost práce s MS Office (Excel)
  • možnost pracovat 2- 3 hodiny denně (v dopoledních či odpoledních hodinách - dle domluvy)
Benefity
  • dlouhodobá spolupráce na DPP
  • flexibilní pracovní doba
  • moderní kanceláře v centru města
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv :)