C# DEVELOPER | Ostrava

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-16-410069
Popis pozice

Máš zkušenosti s vývojem backendových částí aplikace v C#?

Komunikace v angličtině ti není cizí?

V tom případě jsi náš člověk!

Pro mezinárodní společnost s kancelářemi v Ostravě hledáme novou posilu do vývojového týmu. Projektů je spuštěno hned několik - primárně vývoj aplikací pro průmysl 4.0 a digitalizaci průmyslu.

Vývoj probíhá v menších týmech do 5 lidí a řídí se agilními principy. Primárně se jedná o vývoj webových projektů.

Požadavky
  • praxe na pozici programátora min. 3 roky
  • zkušenost s programováním v C# a .NET
  • znalost relačních databází
  • schopnost komunikovat v angličtině na denní bázi
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • školení a profesní vzdělávání
  • příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)
  • firemní akce
  • cafeterie
  • vlastní parkovací místo v budově (pro zaměstnance mimo Ostravu)