CNC PROGRAMÁTOR| LIBEREC

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
11-16-408984
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do naší perspektivní společnosti, MIMO automobilový průmysl, hledáme nového člena týmu na pozici: Programátor CNC.

Co bude Tvm denním chlebem?

  • Vytvářet programy pro CNC stroje dle výkresové dokumentace a technologických postupů
  • Podílet se na vytváření technologických postupů
  • Aktivně zlepšovat proces obrábění.
  • Vyhledávat lepší nástroje a řezné podmínky pro obrábění
Požadavky
  • SŠ vzdělání technického směru podmínkou
  • Praxe na pozici programátora podmínkou
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Znalost SW Cimatron výhodou
  • Znalost pětiosého programování výhodou
  • Základní znalost AJ (výkresová dokumentace je cizojazyčná
Benefity
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • příspěvek na dopravu
  • Multisport karta
  • Benefit karta
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na narození dítěte 5 000 Kč
  • permanentky do zoo, IQ Landia, HC Bílí tygři a FC Slovan Liberec
  • jazykové kurzy AJ plně hrazené
  • výhodné tarify od T-mobile
  • věrnostní dovolené (od 3.roku)
  • vánoční odměny na Benefit kartu
  • náborový příspěvek až od výše 10 000 Kč
  • teambuildingové akce
  • firemní akce - grilovačky, kino, divadlo, večírky
  • občerstvení na pracovišti několikrát do roka
  • dotované automaty na teplé nápoje