CONTROLLING LEAD | Praha-východ

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 85 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
19-7-408299
Popis pozice

Hledáte výzvu ve své kariéře v oblasti controllingu? Máte zkušenosti s tvorbou analýz, supervizí nad veřejnými výběrovými řízeními a komplexními analýzami sales a profitability? Pokud ano, pošlete nám své CV!

Business Controlling:

  • Tvorba pravidelných analýz veřejných výběrových řízení
  • Vizualizace výsledků společnosti pro podporu strategických rozhodnutí
  • Kontrola nároků na bonus a jejich následná analýza
  • Supervize nad databází zákazníků
  • Kontrola a nastavování cen k výběrovým řízením

Finanční Controlling:

  • Detailní kontrola nákladových položek společnosti
  • Provádění interních finančních auditů
  • Periodické finanční kontroly a analýzy měsíčních, kvartálních a ročních účetních uzávěrek

Interní Controlling:

  • Nastavování interních procesů oddělení controllingu
  • Věcná kontrola dodavatelské smluvní dokumentace

Pricing:

  • Správa ceníků společnosti
  • Analýza cenových hladin napříč divizemi
Požadavky
  • min. VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost účetních zásad a principů
  • zkušenost na podobné pozici
  • anglický jazyk B1/B2 (komunikace s mateřskou společností)
  • pokročilá znalost MS Excel
  • výhodou zkušenost s ERP systémem Oracle
  • výhodou zkušenost z oblasti FMCG
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba (pevná od 9 do 15 hodin)
  • stravenkový paušál
  • slevy na firemní výrobky
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • odměna za doporučené nového kolegy
  • příspěvek na pojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity