DATOVÝ ANALYTIK | 65 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-15-408226-1
Popis pozice

Baví tě práce s daty a datovými modely? Ovládáš relační databáze a SQL? Domluvíš se bez problému anglicky?

V tom případě hledáme právě tebe!

Připoj se k menšímu týmu v mezinárodní společnosti kousek od Brna a dostaneš skvělou příležitost podílet se na inovaci a optimalizaci interních operací s daty.

Co bude součástí tvé pracovní náplně:

  • převedení obchodních požadavků do technických specifikací
  • vedení technické dokumentace o datových procesech
  • poskytování vstupů do návrhu datového modelu pro využití dat v procesech
  • testování výsledků machine learning modelů a DWH
  • podílení se na návrhu datových modelů
Požadavky
  • praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • zkušenost práce s relačními databázemi, Excelem, SQL dotazy a API
  • znalost obchodních a dodavatelských procesů
  • schopnost komunikovat na denní bázi v angličtině
  • výhodou bude, pokud už umíš pracovat se SAPem nebo PowerBI
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus
  • 3 sick days
  • možnost home office (2 dny v týdnu)
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • firemní kantýna
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • mobilní telefon a notebook
  • občerstvení na pracovišti
  • dog-friendly office
  • sleva na produkty společnosti
  • firemní akce
  • zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky