DevOps Administrator |Kubernetes|

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 110 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-16-409717
Popis pozice

Pro úspěšného klienta v oblasti energií hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici DevOps Administrator

Nehledáme Devops Engineera, který by vyvíjel. Hledáme aktuálně spíše správce, který bude spravovat SW kompomenty.

Co vás čeká?

  • Nastavení a údržba Kubernetes clusterů
  • Pravidelná kontrola a aktualizace infrastruktury pro zajištění optimálního výkonu
  • Zajištění provozu, zálohování a obnovy databází
  •  Implementace a sledování bezpečnostních politik
  • Využití skriptovacích nástrojů k optimalizaci procesů
  •  Poskytování technické podpory vývojovým týmům
  • Tvorba a aktualizace dokumentace k infrastruktuře
Požadavky
  • Vysoká úroveň znalosti: Kubernetes, Docker, CI/CD, databáze
  • Zkušenosti se správou Linuxových a Windows serverů
  • Schopnost psát skripty v Bash, PowerShell, Python nebo Perl
  • Znalost ITIL metodiky
  • Zkušenosti s implementací bezpečnostních standardů
  • Analytické myšlení a dobré komunikační schopnosti
Benefity
  • 26 dnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • Variabilní složka mzdy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní dobu (37,5 hodiny týdně)
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací kurzy a firemní akce
  • Multisport karta
  • A mnoho dalšího