DEVOPS ENGINEER | Ostrava

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-16-410238
Popis pozice

Máš zkušenosti s automatizací a kontejnerizací? Umíš spravovat prostředí Azure cloudu? Komunikace v angličtině ti nedělá problém?

Pro mezinárodní společnost v Ostravě hledáme novou posilu do týmu na pozici DEVOPS ENGINEER.

Jak bude vypadat pracovní náplň?

  • implementace a produkční nasazení nových aplikací do Azure cloud
  • příprava automatizačních pipeline
  • automatizace nasazování aplikací do produkce
  • monitoring infrastruktury
  • spolupráce při modernizaci infrastruktury
Požadavky
  • praxe min. 3 roky na obdobné pozici
  • znalost MS Azure
  • zkušenosti s Docker, Kubernetes, Git
  • umět skriptovat v Bashi nebo Powershellu
  • znalost angličtiny na úrovni B2 - denní komunikace s kolegy ze zahraničí
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • roční bonus
  • Multisport karta
  • školení a profesní vzdělávání
  • příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • firemní akce
  • vlastní parkovací místo v budově (pro zaměstnance mimo Ostravu)
  • slevy na výrobky společnosti