EHS MANAGER | ESG, UDRŽITELNOST | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 110 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
7-26-408087
Popis pozice

Do mezinárodní společnosti v Českých Budějovicích hledáme nového EHS MANAŽERA se zaměřením na ESG, udržitelnost!

V roli EHS & SUSTAINABILITY MANAGERA budete mít na starosti:

  • Kompletní problematiku BOZP, PO a ŽP
  • Hodnocení a reportování - environmentálních faktorů, sociálních faktorů, administrativních faktorů a transparentnosti chování vedení společnosti
  • Monitoring - spotřeby energie a vody, emisí skleníkových plynů, odpadového hospodářství, bezpečného a inkluzivního prostředí
  • Navrhování změn - pro snížení karbonové stopy, pro zlepšení rozmanitosti a začlenění, pro bezpečnější pracovní podmínky, pro udržitelnější a odpovědnější firemní strategii
  • Spolupráci při výběru dodavatelů a partnerů
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně s částečným zaměřením na udržitelnost
  • Angličtina pro denní užívání slovem i písmem (B2)
  • Zkušenosti na obdobné pozici EHS Manažera
  • Zkušenosti s udržitelností, ESG
  • Praxe s externím statutárním reportingem a ESG finance výhodou
  • Silná komunikace se všemi zástupci hierarchické struktury společnosti
  • Pokročilá znalost SAP, MS Office (hlavně Excel a PowerPoint)
  • Proaktivita, zainteresovanost v tématu udržitelnosti, ESG
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečného home office
  • Jazykové kurzy a profesní vzdělávání
  • Stravenky