ELEKTROTECHNIK | JEDNA SMĚNA | AŽ 45 000 KČ | I PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-409250-1
Popis pozice

MÁTE ELEKTROTECHNICKÉ VZDĚLÁNÍ? CHCETE JEDNU SMĚNU? A JSTE Z PELHŘIMOVSKA?

POKUD ANO, POSÍLEJTE ŽIVOTOPISY, VOLNÉ MÍSTO TU DLOUHO NEBUDE. :)

Co budete mít na starosti:

  • návrhy a tvorbu elektrotechnické dokumentace
  • pravidelnou údržbu elektro částí strojů
  • montáž a instalace elektrických systémů pro stroje
Požadavky
  • SOU nebo SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
  • NV 194/2022 - původně vyhláška 50
  • znalosti v oblasti elektro konstrukce a instalace strojů
  • práce na PC

VÝHODOU:

  • znalost PLC programování
  • znalost programů Eplan apod.
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • pololetní a roční prémie
  • odměny za pravidelnou docházku