ELEKTROMECHANIK | Kolín | 50 000 Kč nástupní bonus

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
30 000 - 42 500 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-18-410116
Popis pozice

Máte platnou vyhlášku 50/78 nebo NV 194/2022 Sb. §6? Vyznáte se v technické dokumentaci a zajímáte se o automobilový průmysl? Pak hledáme přímo Vás!

Do provozu v Kolíně - Ovčárech hledáme kandidáty na pozici Elektomechanika - pracovníka údržby. Na starost budete mít údržbu strojů a zařízení, preventivní údržbu a případné opravy.

Směny: od pondělka do pátku, 8 hodin denně, střídají se ranní a odpolední.

Kromě motivačního ohodnocení nabízíme také nástupné bonus ve výši 50 000 Kč!

Požadavky
  • Vyhláška 50/78 nebo NV 194/2022 Sb. §6
  • Znalost práce s PC (Windows, Word, Excel, Outlook)
  • Schopnost čtení technické dokumentace- elektro/mechanika
  • Orientace v oblasti automotive výhodou (znalost pohonů, senzoriky, zapojení motorů apod.)
  • Zájem o poznávání nových technologií
  • Aktivní přístup k práci
  • Samostatnost a důslednost s citem pro detail
Benefity
  • Náborová odměna 50 000,-
  • Měsíční variabilní složku mzdy až 2 500 Kč
  • 13. a 14. mzdu (po prvním odpracovaném roce)
  • Cafeteria systém (čerpání prostředků na sport, zdraví, kulturu) 4 600,- ročně
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Až 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na důchodové a životní pojištění až 1 200,- měsíčně
  • Volnočasové benefity
  • Finanční/sociálně-právní poradenství zdarma
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu