ELEKTROTECHNIK | JEDNA SMĚNA | AŽ 40 000 KČ | I PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
138-10-407747
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vyhlášku 50 - jsi manuálně zručný a chceš JEDNU SMĚNU a práci v čistém prostředí?

Mrkej a posílej životopis!

Hledáme kolegu ( ELEKTRO)TECHNIKA, který uvítá práci na 1 směnu a na starosti bude mít:

  • odstraňování poruch
  • seřizování zařízení a kontroly dle výrobní dokumentace a ostatních pokynů
  • sestavení a zkouška výrobních, energetických a dopravních strojů
Požadavky
  • výuční list v oboru elektro (příp. autotronik,autoelektrikář, apod.)
  • vyhláška 50/1978 Sb. min. §6
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • schopnost práce v týmu
Benefity
  • 25 dnů dovolené
  • 3 sick days
  • příspěvek na stravování
  • multiSport karta
  • možnost jazykových kurzů
  • zvýhodněné ceny služeb a produktů u našich smluvních partnerů a mnoho dalších