EMBEDDED DEVELOPER | možnost pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-16-410131
Popis pozice

Jsi čerstvý absolvent po VŠ a hledáš první pracovní uplatnění? Baví tě vývoj v C nebo C++?

Zkus to s námi a během chvíle propadneš kouzlu embedded vývoje!

Do stávajícího týmu hledáme nové posily, kteří dostanou příležitost pro rozvoj svých znalostí. Pracujeme na zajímavých projektech v oblasti vojenské nebo letecké techniky.

Jak bude vypadat pracovní náplň:

  • vývoj embedded aplikací
  • spolupráce při návrhu softwaru
  • testování a optimalizace
  • tvorba technické dokumentace
  • příprava výrobku pro nasazení u zákazníka
Požadavky
  • VŠ vzdělání v oboru IT a vývoje
  • znalost programovacího jazyka C nebo C++
  • zájem o embedded vývoj a HW
  • angličtina alespoň na pasivní úrovni pro čtení a psaní technické dokumentace
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost práce z home office
  • příspěvek na stravování
  • benefitní systém
  • náborový příspěvek
  • závodní jídelna
  • firemní notebook a telefon
  • další vzdělávání, školení a jazykové kurzy