ERP SPECIALISTA | LIBEREC | MIMO AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
11-16-408103-2
Popis pozice

Máš zkušenosti s ERP? Domluvíš se anglicky? Pak čti dál!

Do naší společnosti hledáme nového člena týmu na pozici: ERP SPECIALISTA.

Co bude náplní Tvého dne?

  • konzultace a podpora ERP ve výrobní firmě
  • zlepšování firemních procesů závislých na ERP
  • komunikace s uživateli
  • úpravy a tvorba scriptů
  • tvorba reportů
  • řízení firemních IT projektů
Požadavky

Co od Tebe potřebujeme?

  • praxe na obdobné pozici podpory ERP min. 2 roky
  • znalost SAP nebo Helios iNuvio výhodou
  • znalost AJ na úrovni B1 (pokročilý)
  • analytické myšlení, komunikační a organizační schopnosti
Benefity
  • stravenky v hodnotě 180 Kč
  • příspěvek na dopravu
  • Multisport karta
  • Benefit karta
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na narození dítěte 5 000 Kč
  • permanentky do zoo, IQ Landia, HC Bílí tygři a FC Slovan Liberec
  • jazykové kurzy AJ plně hrazené
  • výhodné tarify od T-mobile
  • věrnostní dovolené (od 3.roku)
  • vánoční odměny na Benefit kartu
  • náborový příspěvek až od výše 10 000 Kč
  • teambuildingové akce
  • firemní akce - grilovačky, kino, divadlo, večírky
  • občerstvení na pracovišti několikrát do roka
  • dotované automaty na teplé nápoje