EXEKUTIVNÍ ASISTENT/KA CFO

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-1-407968
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušené kandidáty na pozici Exekutivní/ho asistenta/asistentky pro finanční management společnosti. Pokud máte stabilní zkušenost v této oblasti, jste schopný/á pracovat samostatně a chcete mít možnost využít angličtinu, pak jste zde na správném místě!

Co bude Vaším denním chlebem?

  • Podpora managementu v oblasti zpracování prezentací, analýz, reportingu apod.
  • Organizace kalendáře, plánování zahraničních cest
  • Podpora při organizaci meetingů a jednání, pomoc s jejich přípravou
  • Ah-hoc administrativní úkoly
  • Práce v MS Office, zejména Excel a Power Point

Zajímá Vás o pozici více? Zašlete svůj životopis!

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • Stabilní praxe na podobné pozici
  • Dobrá znalost MS Excel, MS Power Point
  • Komunikativní znalost AJ
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost práce z domova
  • Sick days
  • Stravenkový paušál
  • Karta Multisport
  • Penzijní pojištění