FACILITY MANAŽER | I SPECIALISTI BOZP VÍTÁNI | VÝROBNÍ SEKTOR

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
20-26-410449
Popis pozice
  • Zajištění celkové funkčnosti a údržby areálu, včetně prevence a proaktivních opatření.
  • Vedení týmu údržby, zadávání prací externím dodavatelům a kontrola jejich realizace.
  • Odpovědnost za stavební práce, výběr dodavatelů a zajištění potřebného materiálu.
  • Správa vztahů s nájemníky, včetně smluv, fakturace a řešení jejich požadavků.
  • Koordinace BOZP aktivit ve spolupráci s externími a interními partnery, zajištění souladu s legislativou a interními standardy.
Požadavky
  • Vzdělání technického směru ( ideálně stavebního).
  • Uživatelská znalost PC (Microsoft Windows, Microsoft Office) a zkušenost s ERP systémy.
  • Angličtina primárne na čtení dokumentací + písemnou komunikaci ( B1 ).
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nice to have:

  • Znalost práce v BIM systémech.
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost.
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost zdravotního volna
  • závodní stravování
  • vzdělávací kurzy
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění