FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
11-13-410420
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Návštěvy lékařů v příslušných specializacích (GP,INT,DIA,KAR, ORL)

Samostatné plánování návštěv a aktivit u lékařů a v lékárnách

Samostatná příprava cílů a aktivit na cyklus/měsíc/návštěvu

Denní reporting o uskutečněných aktivitách/návštěvách

Organizace regionálních seminářů, aktivní prezentace

Účast na kongresech – aktivní účast na stánku při prezentaci firmy

Požadavky

VŠ, SŠ nebo SOU s maturitou příslušného směru

Obchodní a analytické myšlení

Kultivovaný projev a komunikace

Bydliště v dojezdové blízkosti svěřeného regionu

Schopnost sebereflexe a schopnost přijímat zpětnou vazbu

Asertivita při jednání

Časová flexibilita

Dynamická osobnost, ochota pracovat pro tým, přímost a kreativita vítána

Schopnost a ochota k sebevzdělávání

Obchodní praxe v oboru vítána

Benefity

Perspektivní zaměstnání u mezinárodní společnosti

Motivující finanční ohodnocení a bonusy s vazbou na dosažené výsledky

Pracovní smlouvu na dobu určitou po dobu jednoho roku, poté prodloužení na dobu neurčitou

Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje

Zajímavou a samostatnou práci v dynamickém kolektivu

Možnost budování kariéry v perspektivním odvětví

Pracovní vybavení odpovídající náročnosti pozice, služební automobil, mobilní telefon, IT vybavení

Zaměstnanecké benefity (flexi pasy, stravenkový paušál, Multisport, výuka angličtiny, příspěvek na penzijní spoření ve výši 3% ze mzdy po prvním roce spolupráce)

5 týdnů dovolené + 5 sick days