FINANČNÍ KONTROLER S PŘESAHEM DO ÚČETNICTVÍ | AJ

Plný úvazek
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-7-409047
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte rádi čísla více než svůj ranní šálek kávy? Dokážete zkontrolovat rozvahu dřív, než kolega dočte svůj první e-mail? Pak hledáme právě Vás! Přidejte se k našemu dynamickému týmu a ukažte nám, co ve Vás je!

  • Zajišťování přesnosti finančních a účetních údajů.
  • Práce s Power BI, Excel, Access.
  • Provádění finančních analýz pro podporu rozhodování.
  • Příprava denních a týdenních reportů.
  • Spolupráce na sestavování rozpočtu a finančních prognóz.
  • Aktivní komunikace s kolegy z různých zemí.
Požadavky
  • Min. SŠ ekonomického směru
  • AJ podmínkou! denní komunikace
  • MS Excel - velmi dobrá znalost
  • Výhodou praxe jako finanční účetní/finanční kontroling
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy
  • 13 mzda
  • Vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijko
  • Stravenky