FINANČNÍ MANAŽER/KA l STROJÍRENSTVÍ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
5-3-408271
Popis pozice

Jsme menší, ale prosperující firma se širokým sortimentem strojní výroby a v současné chvíli hledáme kandidáta s ekonomickým vzděláním, který bude řídit finanční oddělení.

Co Vás přesně čeká?

  • vedení týmu podřízených
  • příprava měsíční závěrky a reportingu
  • příprava rozpočtu a forecastu společnosti a analýza odchylek
  • sledování cash flow společnosti
  • komunikace s auditory, daňovými poradci, bankami, úřady a právníky
Požadavky
  • ekonomické vzdělání
  • zkušenosti s finančním řízením výrobní společnosti
  • znalost daňové a dotační problematiky
  • znalost IS ABRA výhodou
Benefity
  • 20 dnů dovolené
  • pevná složka mzdy + variabilní složka za výkon
  • mimořádné odměny za splnění vyhlášených cílů
  • roční odměny
  • stravenkový paušál