FULL-STACK DEVELOPER (Kotlin/Java + React) | PRAHA | 115 000 CZK

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 115 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
134-16-407367-1
Popis pozice

Hledáme softwarového vývoje na levelu medior/senior, se zkušenostmi 3+ let. Budete se aktivně podílet na vývoji a údržbě interních softwarových aplikací podporujících obchodování s komoditami.

Kromě vývoje softwarových aplikací se budete podílet na návrhu a vývoji systému se zaměřením na zlepšení interních pracovních postupů a úrovní automatizace.

Budete nasazovat aktualizace produktu, zjišťovat produkční problémy a implementovat nové softwarové funkce.

Klíčové povinnosti:

  • Aktivně se podílet na vývoji, implementaci a kontrole softwarových systémů, webových stránek a aplikací.
  • Tvorba architektury pro nová řešení, dohled nad jejich vývojem, implementací a bezproblémovou integrací do stávajících systémů.
  • Zapojení do neustálého zlepšování stávajících softwarových řešení.
  • Úzká spolupráce s obchodními analytiky a koncovými uživateli.
Požadavky

Znalost programovacích jazyků a frameworků jako:

  • Kotlin/Java
  • React
  • TypeScript/JavaScript
  • HTML, CSS
  • Node.js

Výhodou je znalost:

  • Spring framework
  • relační databáze, zejména PostgreSQL
Benefity
  • Práce v prostorných kancelářích v centru města Prahy.
  • Konkurenční plat a velký balíček zaměstnaneckých benefitů.
  • Možnost home office.
  • Buďte člen týmu se značnými zkušenostmi v obchodování s komoditami.
  • Využijte robustní podporu pro profesní rozvoj, včetně kurzů, jazykových programů, interních školení a certifikací.