HLAVNÍ INŽENÝR | POZEMNÍ STAVBY | PRAHA

Referenční číslo
2-5-408448-2
Popis pozice

Hledáme zkušeného Hlavního Inženýra pozemních staveb!

Máte minimálně 5 let praxe v oboru a pokročilou znalostí produktů Autodesk (AutoCAD podmínkou, Revit doporučujeme)? Máte VŠ se stavebním zaměřením a silné organizační schopnosti? Pak hledáme právě vás!

Vaše hlavní úkoly budou:

  • Koncepční návrhy staveb respektujících požadavky investora
  • Samostatné vedení projektů pozemních staveb
  • Řízení a kontrola práce svěřeného týmu s cílem zvýšení produktivity
  • Nasazování a rozvoj moderních technologií v projektování
  • Vyhledávání nových trendů ve stavebnictví a jejich využívání s cílem zvýšení efektivity projektu
  • Udržování přehledu o platných normách a jiných předpisech v oboru pozemních staveb
  • Projednání dokumentace se zástupci investora, se správci a s úřady
  • Plnění úkolů svěřených vedoucím nadřízeným pracovníkem
Požadavky
  • VŠ se stavebním zaměřením
  • Letitá praxe v oboru (cca 5 let)
  • doporučená autorizace v oboru pozemní stavby
  • organizační schopnosti
  • znalost práce v produktech Autodesk (AutoCAD podmínkou, Revit doporučujeme)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • AJ/NJ – výhodou.
Benefity
  • Stabilní zázemí a jistotu zaměstnání
  • Motivačně nastavené odměny
  • Pružná pracovní doba
  • Komfortní pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Multisport kartu
  • F iremní akce (sportovní, společenské, …)
  • Pet friendly office