HR ANALYTIK | PRÁCE S DATY | DIGITALIZACE HR PROCESŮ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-14-409771
Popis pozice

Nová, extrémně zajímavá pozice pro HR ANALYTIKY! Do stabilní a úspěšné výrobní společnosti hledáme člověka, který bude optimalizovat HR procesy v SAP.

Tato pozice může být lákadlem i pro controllery s chutí přesunout se k HR datům nebo absolventy, kteří už mají alespoň nějaké zkušenosti. Meze se nekladou!

Čeho konkrétně se bude týkat vaše práce?

  • Práce v SAP HCM
  • Zefektivnění systémových procesů ohledně zpracování mezd a personalistiky obecně
  • Zpracování mezd pro oddělení prodeje a servisu
  • Digitalizace HR procesů (schvalování, elektronizace dokumentů, propojení systémů apod.)
  • Spolupráce s oddělením IT a externími SAP konzultanty
  • Příprava na přechod do SAP S/4HANA
  • HR controlling - datové analýzy, statistiky, reporty
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Angličtina nebo němčina pro komunikaci slovem i písmem (alespoň B1 úroveň)
  • Zkušenost s prací s daty (i v průběhu školy)
  • Silná znalost MS Excel
  • Analytické myšlení, práce s daty
  • Praxe se SAP výhodou, nikoliv podmínkou!
Benefity
  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce 37,5 hod týdně
  • Sick days
  • Cafeteria
  • Firemní jídelna
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění