HR and SALES CONTROLLER | NÝŘANY

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
9-7-408947-1
Popis pozice

Máte praxi v oblasti controllingu ve výrobní společnosti? Domluvíte se plynule anglicky?

Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni za pozici HR and SALES CONTROLLER.

Na této pozici budete:

Reportovat a sledovat přímé i nepřímé mzdové náklady

Predikovat přímé a nepřímé mzdové náklady

Kontrolovat, zda skutečnost souhlasí se stanovenými rozpočty

Upravovat na základě odchylek

Poskytovat potřebné výpočty a analýzy

Sledovat cestovní náklady a cestovní zálohy

Kontrola interních postupů

Návrhy zlepšení interních procesů

Požadavky
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 1 rok zkušeností v podnikových financích/controlling ve výrobní společnosti
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Orientace v příslušných daňových zákonech a účetnictví
  • MS Office (především MS Excel) na pokročilé úrovni
  • Znalost SAP systému
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost růstu v rámci společnosti