HR BUSINESS PARTNER S AJ | SLUŽEBNÍ VŮZ | CESTOVÁNÍ PO ČR

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
7-14-409826
Popis pozice

Zastřešit náborově skoro desítku výrobních závodů pro tebe není strašák, ale výzva? Pak rozhodně čti dál! Hledáme totiž novou posilu na pozici HR BUSINESS PARTNER.

Co si pod tím u nás můžeš představit?

  • cca 3 dny v týdnu cestování po výrobních závodech v rámci ČR (služební auto je samozřejmostí)
  • nábor zejména dělnických pozic
  • pracovně právní poradenství zaměstnancům
  • podpora profesního vzdělávání
  • účast na mezinárodních projektech (komunikativní angličtina nutná)
Požadavky
  • min. 3 roky zkušeností na pozici HR Business partnera
  • zkušenosti s náborem pro výrobní společnosti
  • komunikativní AJ (úroveň B2)
  • ochota cestovat po ČR cca 3 dny v týdnu
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost občasné práce na home office
  • mobil a notebook
  • benefitní systém
  • příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • slevy na firemní produkty