HR GENERALISTA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-14-410524
Popis pozice

Máte zkušenosti na obdobné pozici? Rádi řešíte různé HR procesy od náboru až po pracovně-právní agendu? Baví Vás práce s lidmi? Pak hledáme právě vás jakožto klíčovou součást našeho týmu ve výrobní společnosti!

Co vás čeká?

  • Komplexní správa HR procesů: nábor nových zaměstnanců, onboarding, školení a rozvoj, řízení výkonu.
  • Podpora zaměstnanců a managementu: poradenství v oblasti pracovního práva, řešení pracovních sporů, podpora při pracovních změnách.
  • Administrace zaměstnaneckých benefitů a docházky.
  • Spolupráce na projektech zlepšujících pracovní prostředí a firemní kulturu.
  • Reporting a analýzy v oblasti lidských zdrojů.
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost pracovně-právní legislativy.
  • Vynikající komunikační a organizační schopnosti.
  • Schopnost samostatně řešit úkoly a prioritizovat.
  • Týmový duch a proaktivní přístup
Benefity
  • Vánoční odměny za splnění cíle společnosti
  • Pracovní fond 37,5h / týden
  • Možnost HO 1x týdně
  • Stravenky v hodnotě 150,-
  • 22 dní dovolené
  • měsíční příspěvek na volný čas
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • odborné vzdělávání
  • firemní akce pro zaměstnance