HR MANAGER

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
16-14-409593
Popis pozice

Do výrobní společnosti jižně od Brna hledáme zkušeného/nou HR MANAGERA/KU!

Zdali máte zkušenosti na podobné pozici a nebojíte se přijmout odpovědnost, je tato pozice přímo pro Vás!

Náplň práce:

  • zajištění on-boardingu i off-boardingu zaměstnanců
  • recrutiment
  • řízení vztahů, vzdělání a rozvoj zaměstnanců
  • legislativa spojená s personálními procesy
  • zodpovědnost za vnitřní předpisy a pracovně právní dokumenty
  • HR audity
  • strategické HR řízení
  • příprava reportů a analýz pro vedení společnosti
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici podmínkou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • velmi dobrá znalost pracovně právní legislativy
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, organizační schopnosti, velmi dobré komunikační dovednosti
Benefity
  • bonusy/prémie navíc ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • Cafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • vzdělávací kurzy