IDEÁLNÍ START PRO ABSOLVENTY: STAVEBNÍ TECHNIK V PRAZE

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-5-409694
Popis pozice

Máš stavební vzdělání a hledáš, kde nastartovat kariéru? Chceš pracovat ve veřejném sektoru bez nutnosti cestování na dlouhé vzdálenosti? Přidej se k nám a vyber si zaměření, které ti sedí – mosty, tunely nebo pozemní stavby.

Co tě na pozici čeká:

– správa a údržba stavebních objektů

– provádění pravidelných kontrol a revizí technického stavu

– práce s projektovou a technickou dokumentací

– komunikace s úřady, dodavateli a dalšími partnery

– rozmanitá práce v kanceláři i v terénu

Požadavky

– min. SŠ vzdělání stavebního směru

– praxe v oblasti dopravních nebo pozemních staveb výhodou

– orientace v projektové dokumentaci a stavební legislativě

– řidičský průkaz sk. B

Benefity

– 5 týdnů dovolené

– penzijní připojištění ve výši 3 % hrubé mzdy

– 3 sick days

– stravenky a benefitní program Edenred

– kartu Multisport