INDUSTRIAL ENGINEER

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
8-10-409492
Popis pozice

Tvorba a optimalizace výrobního procesu

Vybavení pracovních míst/ergonomie pracoviště

Optimalizace výrobních a technologických procesů v návaznosti na produktivitu a výrobní časy

Přesnost informací souvisejících s činností a spolupráci jednotlivých oddělení

Jednání s ohledem na kvalitu, hospodárnost, efektivitu a produktivitu

Vyhotovování pracovních postupů, standardních podkladů pro výborní procesy dle systému PDS a GPS

Balancování výrobních procesů a jejich standardizace

Zadávání a změny pracovních plánů v SAP

Měření výrobních časů

Požadavky

Techn. Vzdělání SŠ/VŠ technického zaměření

Zkušenosti z průmyslu a z automotivu výhodou

Zkušenosti na projektech výhodou

Uživatelská práce na PC a MS Office.

Organizační a komunikační dovednosti.

Spolehlivost a samostatnost.

Znalost anglického jazyka na úrovni alespoň B2.

Iniciativní přístup k prácí

Benefity
  • 13. a 14. plat
  • závodní stravování
  • penzijní pojištění
  • komplexní systém vzdělávacích kurzů a zvyšování kvalifikace