INTERNÍ SAP KONZULTANT (FI/AM) | PRAHA | 85 - 100 000 CZK

Plný úvazek
Mzda
85 000 - 100 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-16-410441
Popis pozice

Řízení a rozvoj modulů FI a AM v systému SAP.

Diagnostika a řešení problémů v našem ERP systému

Opravy chyb při přenosu dat mezi SAP a jinými systémy

Aktivní účast na interních projektech a zajištění dodávek v přidělených modulech

Příprava na přechod na S/4 HANA, včetně testovacích scénářů, migrace dat a podpora uživatelů při testování, s důrazem na dohled nad implementací technických řešení

Optimalizace a standardizace stávajících procesů. Provádění menších úprav pro zlepšení uživatelského zážitku

Analýza požadavků, vytváření technických návrhů a jejich realizace

Příprava detailních pokynů pro programátory

Správa technické dokumentace a znalostní báze

Vzdělávání uživatelů a příprava školících materiálů

Požadavky

Minimálně 5 let zkušeností s SAP moduly FI a AM

Dobré znalosti v oblasti finančního účetnictví

Schopnost orientovat se v ABAP kódu a debuggovat programy

Základní dovednosti v programových úpravách jsou výhodou

Silné technické znalosti komplexního nastavení SAP

Znalost definice datových objektů

Vynikající analytické schopnosti.

Benefity

Flexibilní pracovní doba a možnost home office.

Možnosti kariérního růstu a profesního rozvoje.

Příspěvek na stravování a sportovní aktivity.

Moderní pracovní prostředí a podpora inovací.

... a další