INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY | AŽ 70 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
7-10-409738
Popis pozice

Hledáš novou pracovní výzvu? Chceš být mostem mezi kvalitou a dodavateli?

Dorozumíš se anglicky a máš zkušenosti s kvalitou z výrobní firmy?

Pak hledáme právě tebe na pozici INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY!

A co tě u nás čeká?

  • Řízení reklamací v rámci dodavatelského řetězce.
  • Zajišťování kvality dílů nakupovaných od našich dodavatelů.
  • Implementace a ověřování nápravných a preventivních opatření.
  • Spolupráce na hodnocení a rozvoji dodavatelů.
  • Schvalování výrobního procesu a výrobků PPA/PPF.
  • Účast na auditech u našich dodavatelů.

Pokud máš chuť se zapojit do našeho týmu a stát se klíčovým hráčem v zajišťování špičkové kvality, ozvi se nám!

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (každodenní komunikace s dodavateli)
  • Zkušenosti z obdobné pozice z výrobní firmy
  • MS Office
  • Praxe z automotive výroby velkou výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na sport/volný čas
  • Bonusy za věrnost
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Vzdělávací a jazykové kurzy