INŽENÝR PRO VÝVOJ TECHNOLOGIÍ | TŘEBÍČSKO

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
137-10-410190
Popis pozice

Máte školu technického zaměření? Zajímáte se o oblast vývoje v technologiích?

Ovládáte anglický jazyk?

Pak právě pro Vás je tato nabídka!

Na starosti budete mít:

  • stanovení výrobních procesů, parametrů a možností
  • posuzování používání dané technologie - je to funkční a vyrobitelné?
  • komunikaci i v zahraničí
  • implementaci změn v daných projektech
  • práci v interním informačním systému
  • tvorbu dokumentace - např. kalkulace, výpočty apod.
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického směru - strojírenství nejlépe
  • AJ min. na úrovni B1
  • znalosti v oblasti konstrukcí
  • orientace v technické dokumentaci
  • dobré znalosti práce v MS Office
  • ŘP sk. B
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • 13. mzda
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na obědy - stravenkový paušál
  • roční prémie
  • příspěvek na jazykové vzdělání a mnoho dalšího