INŽENÝR VALIDACE A VERIFIKACE | PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-18-408478
Popis pozice

Hledáme odborníka na validaci a typové zkoušky našich nových produktů.

Domluvíte se anglicky? Máte zkušenosti s měřením například jako technik, zkušební či revizní technik nebo metrolog? Neváhete a dejte nám o sobě vědět!

Vaše práce bude zahrnovat klimatické zkoušky, EMC testy, vibrační zkoušky, testy oteplení a korozní zkoušky. Budete měřit elektrické a fyzikální veličiny a pracovat podle specifikací. Součástí vaší role bude i vytváření reportů v českém a anglickém jazyce, přičemž znalost technické angličtiny je vítaná.

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického směru

Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Zkušenost na obdobné pozici výhodou, dáme však šanci i šikovným absolventům

Odborná způsobilost v elektrotechnice - vyhl. 50

Benefity
  • Letní a vánoční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sodexo benefity (Flexi Pass)
  • Odměny za doporučení
  • Firemní chata
  • Jazykové kurzy
  • Zvýhodněný telefonní zaměstnanecký tarif
  • Firemní kantýna - dotované stravování, velký výběr pokrmů