IT MANAGER | AŽ 110 000

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 110 000 Kč
Referenční číslo
8-15-407662-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený IT Manager? Rád byste se uchytil ve stabilní společnosti s dlouholetou historií?

Jako IT Manager budete mít na starosti:

  • Určování strategie v oblasti IT
  • Vedení týmu podřízených
  • Formulace systémových požadavků organizace (SW, HW, struktura IT, zabezpečení)
  • Dohled nad funkčností IT systémů
  • Celková správa IT oddělení - hodnocení efektivnosti a výkonnosti, správa SW licencí, finanční investice do IT atp.)
  • Analýza vývoje a nových trendů v oblasti IT
  • Vyhodnocování IT rizik - monitorování, reportng a návrhy protiopatření
  • Jednání s dodavateli IT technologií
Požadavky

Neobejdete se bez:

AJ na komunikativní úrovni

VŠ vzdělání (v oboru IT)

Zkušenosti s vedením týmu v IT

Zkušenost s projekty a zaváděním implementacích v rámci IT systémů jsou velkou výhodou!

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba s pevnou složkou (37,5h/týden)
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
  • zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
  • odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
  • příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
  • zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel