ERP konzultant | VYSOČINA | INOVACE |

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
16-16-407884
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi analytický typ a máš výborné organizační schopnosti? Máš zkušenost s vnitropodnikovými informačními systémy? Rád/a bys spolupracoval/a na zajímavých projektech a digitalizaci?

Pokud ano, tak hledáme právě tebe! Do výrobní společnosti hledáme IT softwarového specialistu.

Náplň práce:

Správa a rozvoj vnitropodnikových informačních systémů.

Poskytování technické podpory a řešení problémů pro koncové uživatele.

Spolupráce a vývoj na projektech digitalizace a automatizace.

Pokud máš zájem, neváhej se přihlásit! 🚀

Požadavky
  • Zkušenosti ze správy vnitropodnikových systémů na vývojové úrovni.
  • Zkušenosti s vývojem a správou uživatelských změn v rámci ERP systémů: to zahrnuje schopnost řešit problémy a optimalizovat procesy.
  • Hledáme flexibilního kandidáta, který dokáže pracovat samostatně, ale také se umí zapojit do týmového prostředí.
  • Zájem o nejnovější IT trendy a ochotu se neustále vzdělávat.
  • Zkušenosti s vývojem aplikací v C# výhodou.
  • Znalost Microsoft SQL a datové analýzy v Power BI výhodou.
  • Pokud se k nám připojíte, dostanete finanční odměnu (Náborový příspěvek) 20 000 CZK.
  • Máte možnost si užít čtyři dny navíc k vašim standardním dovoleným.
  • Pomůžeme vám s náklady na dopravu.
  • Podpoříme vaše zdraví finančním příspěvkem.
  • Odměna za doporučení zaměstnance.
  • Příspěvek na stravování.
  • Firemní akce.