IT SYSTEM ENGINEER| vhodné pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
4-15-408560-2
Popis pozice

Máš zkušenosti se správou HW a SW? Oblast je IT blízká? Máš znalost OS Windows a ovládáš Active Directory?

Neváhej a dej nám o sobě vědět!!!

Náplň práce:

  • Poradenství zaměstnanců a řešení jejich požadavků ohledně HW a SW
  • Individuální pomoc uživatelům (instalace, konfigurace a nastavení)
  • Monitorování sítí a serverových OS
  • Archivace a zálohování firemních dat
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Tvorba dokumentace
Požadavky
  • SŠ vzdělání v IT oblasti
  • praxe na obdobné pracovní pozici
  • AJ na úrovni B1
  • zkušenosti s prací v IT prostředí a podporou koncových uživatelů
  • zkušenost s PC sítěmi a Cisco zařízeními
  • znalost systému Microsoft, Active Directory, Windows Server OS
  • IT background
Benefity
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní doba
  • home office
  • stravenkový paušál