KONSTRUKTÉR | JIHLAVA

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-10-410511
Popis pozice

Otevřela se skvělá příležitost pro konstruktéra, který má rád výzvy a umí v CADu čarovat lépe než David Copperfield. Pokud tě baví měnit virtuální návrhy v reálné výrobky a chceš spolupracovat s týmem, kde každá součástka zapadne na své místo, čti dál!

  • Návrhy konstrukčních řešení dle požadavků investora
  • Vytváření výrobní dokumentace pro produkci
  • Práce v CAD software na konstrukčních projektech
  • Příprava 3D vizualizací pro lepší představu návrhů
  • Dohled během realizace projektů * Úzká spolupráce s výrobou
  • Příprava materiálů a podkladů pro realizaci zakázek
Požadavky
  • SŠ technického stavebního nebo strojního zaměření
  • CAD, PTC Creo
  • Znalost technické dokumentace
  • Praxe na obdobné pozici
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy
  • Služební telefon
  • Služební automobil
  • Možnost ubytování
  • Stravenky