KONSTRUKTÉR | ŠANCE PRO ABSOLVENTY | ČB

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 54 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-10-407735-3
Popis pozice

Úspěšně jste ukončili školu a hledáte pracovní možnosti, kde své vzdělání uplatnit v praxi? Strojírenská firma v Českých Budějovicích hledá do svého týmu STROJNÍHO KONSTRUKTÉRA. Orientujete se v tomto oboru a domluvíte se anglicky nebo německy?

Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! :)

Náplň práce:

  • návrh a tvorba konstrukčních řešení a změn
  • technická podpora výroby a kompletace technické dokumentace
  • zpracování dokumentace v NX (naučíme vás)
  • práce v týmu
  • kooperace při projektech a možnost se podílet na jednotlivých řešení
Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru strojírenství

Komunikativní angličtina nebo němčina (B2)

Výborné technické a analytické myšlení

Znalost principů konstruování a zpracování technické dokumentace

Technické myšlení a schopnost návrhů efektivních řešení

Práce v týmu

Benefity

13. a 14. mzda

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba

jazykové kurzy

dotované závodní stravování