KONTROLOR KVALITY BEZ PRAXE | STROJÍRENSTVÍ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
2-10-408295-2
Popis pozice

Pro absolventy nadšené do strojírenství a kvality máme pozici přesně na míru! Pokud i Ty chceš nastartovat kariéru právě v oblasti kvality, dej nám vědět.

Na pozici Tě čeká:

  • kontrola kvality ve vlastní produkci i mimo ni
  • měření dílů dle výkresů a manuálů, provádění kontrolního měření
  • práce v Oracle při nahlašování závad

Na této pozici se pracuje ve dvousměnném provozu (ráno a odpoledne)

Požadavky
  • strojírenské SŠ vzdělání
  • praxe není nutná, ale vždy zajistí plusové body
  • důležité ale je znát strojírenství a techniku – tech. kreslení, strojní mechanismy, obrábění, materiály a slitiny kovů atd.
  • čtení a využití technické dokumentace
  • znalost ISO 9001 a jeho aplikace
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • velmi dobrý start kariéry – kurzy a školení, možnost se dále rozvíjet
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na dopravu
  • firemní akce