SPECIALISTA ÚDRŽBY | JEDNA SMĚNA | AŽ 45 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
33 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
137-10-409461
Popis pozice

Máš technické smýšlení, jsi organizačně zdatný a jsi schopný se domluvit v angličtině?

Hledáme SPECIALISTU ÚDRŽBY na Třebíčsku, JEN JEDNA SMĚNA.

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Co bude náplň Tvé práce:

  • příprava plánu oprav zařízení + plánování pro kolegy
  • objednávky náhradních dílů, jednání s dodavateli (i v AJ)
  • kontrola technického stavu
  • řešení reklamací, hledání příčin a nápravných opatření
  • úzce spolupracuje s kolegy na údržbě a manažerem údržby

PRÁCE PRO STABILNÍ SPOLEČNOST, 1 SMĚNA, ATRAKTIVNÍ MZDA!

Požadavky
  • škola TECHNICKÉHO zaměření
  • technicky orientovaný
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • schopen základní komunikace v anglickém jazyce
Benefity
  • bonus 23% své mzdy měsíčně navíc
  • Vánoční bonus
  • čtvrtletní prémie
  • 26 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijko
  • systém Cafeteria
  • kurzy a další vzdělávání

... a mnoho dalšího